Nidace nebo menstruace. Co myslíte?

bazarky
2. pro 2019

28.10-3.11 jsem mela MS. Ovulace byla 13.11.s tim, ze 12.11.probehl nechraneny sex.. Dalsi MS mela dojit 25.11 - do dneska - NIC... ALE !!! Pred chvili jsem to dostala (asi) . Pochybuju ze je to uhnizdovani po tak dlouhe dobe… Je akorat zajimave, ze jsem spinila predevcirem jenom k veceru, potom vubec ne.. Vcera jsem spinila vecer a pak zas nic.. To se potom ustalilo na tahlejsi hlenovy vytok - pichalo me v podbrisku a hrozne me svedily bradavky, kovova chut v puse - to mi nikdy u ms nedela (bolest prsou) , nevim jak u menses boli prsa… no a ted pred chvili na wc krev s bilym hlenovym vytokem... Je to MS, ze? Dneska rano byl vytok bily, test negativni... …neni to ta jasna cervena barva… Tak nevim... 🙄

lenka_tom
2. pro 2019

@bazarky to může způsobit klidně i nedostatek progesteronu. Takže těžko říct, určitě bych tomu ještě pár dní dala.

aselluska
2. pro 2019

špiním pár sní před začátkem MS, není to vždy, ale občas se to stane jak píšeš. Vždy k večeru se to začne rozjíždět a pak nic.

hermia
3. pro 2019

Ja uz bych na MS nespolehala..
Ja mela posledni MS 21.9. Klasicka 3-4 dny akorat bolestiva. Jenze se ukazalo ze v te dobe jsem uz byla tehotna a vlastne opravdova posledni MS byla 26.8.
U dr jsem mela byt 8+2 a nakonec jsem byla 11+3
Janak tehotensky test v den MS (26.8) byl negativni, oplodneni bylo nekdy ke konci cyklu. Jo a bradavky mi chtelo bolesti uletet 😂