Nereaguji na stimulaci. Opravdu není u mě možnost jiného protokolu?

Zodpovězené
14. črc 2022

Dobrý den,

chci se zeptat - dostala jsem Gonal 300 jednotek na jednu dávku. Včera jsem byla na utz 6. den stimulace (5. den aplikace injekcí) plus beru prednison 1 tabletu denně. Na utz jeden folikul 8 mm jinak nic. Hned mi bylo doporučeno darované vajíčko, jiné řešení nenavrhli.

Přítel horší spermio (pohyblivost, množství), ale to říkali, že není úplná hrůza.

To opravdu není u mě možnost jiného protokolu?

Je mi 33, AMH 0.62 naměřeno v CAR.

Děkuji

Dobrý den,

popravdě mi to připadá velmi nestandardní postup a s darovaným vajíčkem po jednom pokusu o stimulaci vůbec nesouhlasím.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz