Rada nad zlato. Je řízený KET Estrofemem 1-1-1 vhodný, když mám tak krásnou sliznici a ovuluju?

Zodpovězené
7. led 2021

Dobrý den, pane doktore,

poprosila bych Vás o radu..
30.12., 18. dc jsem měla kontrolu ohledně plánování ket po nevydařeném ET.
Kontrola: endometrium 10 mm, Vlevo DF 12 mm
Paní doktka navrhla řízený Ket Estrofem 1-1-1.

Chtěla bych se zeptat, jelikož paní doktorka není můj ošetřující lékař. Je tato léčba správná, když mám tak krásnou sliznici a ovuluju (poznám to, protože ji mám strašně bolestivou)?

Máme 3 embrijka 2x XB a jednou EB prý jedničkové.
Na ET bylo vložené XB/2.

Jinak navštěvuji reprofit Ostrava a navrhovaná léčba je paní dr. Daňkové, chodím k panu Vránovi. Původně jsme chodili k Vám na doporučení mého gynekologa pana MUDr. Slezáka 🙂.

Předem Vám moc děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním krásného dne

Lucie Drápalová

Dobrý den,

ano, je lepší cyklus s Estrofemem, který musíte začít brát od 1. dne krvácení (menzes).
Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz