Těhotenský test. Je ještě brzy, aby se ukázal pozitivní výsledek?

Zodpovězené
30. led 2024

Dobrý den,chci se zeptat, poslední MS jsem měla 29.prosince, ovulaci jsem si hlídala, měsíčky jsem dodnes nedostala,ale těhotenský test mi vyšel negatDobrý den,

chci se zeptat...Poslední MS jsem měla 29. prosince, ovulaci jsem si hlídala, měsíčky jsem dodnes nedostala, ale těhotenský test mi vyšel negativní.

Je možné, že je ještě brzy na to, aby se mi to ukázalo? Většinou měsíčky dostanu tak 3 dny před...

Děkuji

Ano, je to možné, ještě je potřeba několik dní počkat.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz