Jsem v tom? Je na test ještě brzy?

bibina774
25. led 2018

Dobrý den, ženy, poprosím Vás o radu.22.12. jsem měla měsíčky, od te doby nic (jen nechraneny sex 😉). Těhotenský test ale mam stále negativní. Je na něj ještě brzy?Příznaky raného těhotenství mám, ale rikam si,jestli jsem si to nevsugerovala...Na doktora je asi ještě brzy,co ?

stef_stef
25. led 2018

Zkuste test od ClearBlue, mne papirkove ulazovali stale jen duchy a to ke styku doslo o 10 dni dyl nez u vas 🙂
A ten mi ukázal 1-2 tydny minuly ctvrtek.
V pondeli jdu k doktoru tak Doufam ze tehotenstvi potvrdi aspon z krve 🙂

bibina774
autor
25. led 2018

Aha,tak dík, zkusím ho.

gabrolo
25. led 2018

@bibina774 Asi to bude chtít kvalitnější test, ty co ukazují i týden nebo si nechat zjistit hcg z krve a tam to bude asi jistota 🙂

klartes
25. led 2018

@bibina774 Na doktora je asi brzy na ultrazvuk, ale na hodnoty z krve by to podle mě šlo, ty ti alespoň řeknou jestli jo nebo ne 🙂, držím pěsti ať je to tam 🙂

linee
25. led 2018

Mas pravidelne mesicky? Tusis, kdy mohla byt ovu?

linee
25. led 2018

Jak dlouhe mas cykly?

hanka_12345
25. led 2018

@bibina774 ahoj ja sem si koupila test normalne v drogerce a 36.den od posl.mesicku sem mela slabou carku a ty mas koukam 34. myslim ze do tech dvou dnu to bude uz videt 🙂

b91
25. led 2018

Ahojky, já měla poslední měsíčky 26.12 a včera jsem měla pozitivní ClearBlue. Zkus ten, ukáže Ti jak dlouho jsi těhotná 🙂

dora13
25. led 2018

Zalezi jak dlouhy mas cyklus a kdy ovulujes, ale obecne bych rekla, ze 34. den cyklu by uz neco videt bylo, aspon slaba carka🤷‍♀️

monikaa91
26. led 2018

Ahoj holky, přidávám se a prosím o názor🙂 Dnes jsem asi 15DPO. Přibližně 8-11DPO jsem špinila, měla narůžovělý výtok a pobolíval mě podbříšek. Říkala jsem si, že třeba uhnizďování. Dnes ráno jsem zkoušela tt a sněhobílo. Myslíte, že by mohlo být ještě brzy? Teď mě 2. den pobolívá podbříšek jakoby měla přijít ms, ale já chodím na vyvolávačky. Bez nich ms sama od sebe nepřijde. Díky 😊

dora13
26. led 2018

@monikaa91 je to samozrejme individualni a lidi nejsou stroje, ale 15 DPO uz povetsinou na testu neco videt je, minimalne treba slaby duch. Ale vyloucene to samozrejme neni, urcite je i spousta zen, co mely test pozitivni i pozdeji🙂

luciedurcakova121
28. led 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Poslední menstruaci jsem měla 25.12.2019.
Bude už na testu něco vidět? Děkuji

linee
Autor odpověď smazal
Zobraz
linee
29. led 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru