Mám si udělat těhotenský test? 6. den zpožděná MS

Zdravím dámy,
nedávno, konkrétně 21.11. jsem měla nechráněný přerušovaný styk se svým "partnerem". Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych mohla otěhotnět (vím, že to lze, ale ta pravděpodobnost mi připadala tak malá, že jsem si to nepřipouštěla). Pak jsem si povídala s kamarádem a ten jen tak ze srandy nadhodil, že budu těhotná. Nasadil mi brouka do hlavy a vážně, dva dny na to jsem to nedostala, ačkoliv jsem měla. Dneska (5.12.) už mám šestý den zpoždění. V úterý (1.12.) jsem si dělala těhotenský test a vyšel negativní, ale asi jsem si ho stejně dělala moc brzo. Mám doma ještě jeden a tak jsem se chtěla zeptat, kdy bych si ho měla udělat, abych si ho neudělala zítra a pak zjistila, že to bylo pořád moc brzo a že jsem se chlácholila negativními testy zbytečně. Nechci si každý týden chodit kupovat nové testy a navíc je mi 18, bydlím s mamkou a dělat si test nejde moc nenápadně. K doktorce zajdu při nejbližší příležitosti, ale nevím, kdy se tam dostanu. Moc děkuju za všechny rady 🙂

lv
5. pro 2015

6.den zpoždění už by se určitě ukázalo na testu těhotenství

verusky
5. pro 2015

ja myslim, ze si ho muzes udelat zitra rano a uz by mel byt vysledek. pujdes rano se sklenickou v teplacich na zachod a tam se zdrzis... nebo si das budicka treba na sest, kdy jeste mamka spi...
drzim palce, at z toho nic neni, ale kdyby bylo, asi to tak ma byt 🙂 ja kdysi v osmnacti nevzala dve tabletky antikoncepce a taky ms mela zpozdeni a uz jsem se bala, ze jsem tehotna... mama na to tenkrat rekla, no tak co, vychovali bychom to, tata rekl, ze jsem blba a nic z toho nebylo 🙂 od te doby jsem bez antikoncepce a spim s tim, s kym kdyby neco, tak se k tomu postavime 🙂 to je nejlepsi rada 🙂

lucikakajik
5. pro 2015

to uz by se ti sto pro ukazalo, je mozne ze mas zpozdeni pouze od nerviku, protoze mas strach co kdyby nahodou....to taky dela sve...kdybys to nedostala, tak na gyndu pro injekci na vyvolani MS

libidrozdova
8. pro 2015

ahoj🙂 také bych tomu dala ještě trochu času a "hodila" se do klidu 🙂 píšeš "přítel" a určitě máš v sobě hodně otázek...tak držím moc pěsti a nevím, jestli Ti přát, abys byla nebo nebyla těhotná...Jaké je Tvé přání?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru