Vyvolaný porod v 17.tt - odpověď. Co si tedy teď o tom myslíte?

Zodpovězené
19. lis 2020

Dobrý den,

patologických nález bohužel neprokázal důvod. Genetika, syndrom, vvv vyloučeny, malá měla 2. stupeň rozkladu, což byl důvod, proč se nám asi nedostalo odpovědi proč. Pupeční šňůra byla prý jak má, žádný uzel nebo ucpání nebylo. Neměla jsem žádný zánět, který by to způsobil. Dalšího těhotenství se bát nemusíme, nám bylo řečeno.

Co si o tom myslíte?

Děkuji

Dobrý den,

že pokud se budete cítit dobře, tak za 3-4 měsíce můžete znovu otěhotnět.
Moc držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz