Pálení při močení u mužů. Zabírá Uroval manosa, ale není na místě i vyšetření lékařem?

Zodpovězené
13. únor 2019

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na problém, který se netýká mě, ale mého manžela. V posledních letech se bohužel stalo jeho zvykem, kdy minimálně jednou do roka, vždy v zimě, pociťuje pálení při močení. Koupím mu Uroval manosa a pak je vše dobré. Je v tomto případě samoléčba na místě nebo byste doporučil spíše návštěvu lékaře?

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Dobrý den,

když je to jednou za rok, tak bych to s lékařem neřešil. Pokud chcete ušetřit, můžete mu místo Vaší léčby koupit urologický čaj anebo prostě dostatek tekutin.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň