Pronatal v Praze - kam jít?

misutka30
3. pro 2016

Ahoj holky, ráda bych se vás zeptala na vaše zkušenosti s CAR Pronatal. S manželem zvažujeme změnu centra, máme za sebou 3x neúspěšné IVF a nespočet minimálních stimulací. Protože máme poslední pokus, dost zvažuji, které centrum vybrat. Byla jsem na jedné návštěvě v Gennetu, ale bohužel odešla lékařka, ke které jsem chtěla chodit. A tam, kde je teď, nemají smlouvu s mou pojišťovnou☹ Patrně tedy vyhraje Pronatal, ale nevím, které centrum vybrat - Sanatorium Pronatal nebo Pronatal Plus?? Které byste doporučily vy? Na webu ani není seznam lékařů, ani ceník, což mi výběr neusnadňuje. Máte tip i na lékaře?? Moc díky za názory, doporučení.

verunka_7
5. pro 2016

@misutka30 ahoj, já chodím do Pronatalu v Praze..Klasicky do Sanatoria. Pronatal Plus myslím je jen pro cizince, nebo jak to mají rozdělený, přesně netuším 🙂 ale pro Nás normální lidi je Sanatorium 🙂 jinak mají sezanm doktorů i ceník na svých stránkách 🙂 Jinak já chodím k paná doktorce Melicharové, ale co jsem takhle slyšela, tak je prý jedno ke komu půjdeš, prý tam jsou všichni stejní odborníci 🙂 ale nejvíce si chválejí docenta Mardešiče, nevím jestli to mám napsané správně, ale to je prý špička mezi všemi 🙂

tehulka1167
5. pro 2016

@misutka30 Já jsem taky Pronatalova. Mužů jen doporučit 🙂 jinak Pronatalu plus je pro cizince. Takže vy jděte do Pronatalu .

veronikakn
5. pro 2016

Taky chodím do Pronatalu, konkrétně k panu docentovi Mardešičovi. Je to opravdu neskutečný odborník a jsem za něj šťastná! Za mě doporučuji.

misutka30
autor
6. pro 2016

Ahoj holky, moc díky za reakce! Ráda slyším pozitivní ohlasy🙂 jsem ale asi trubka, protože na stránkách Pronatalu seznam lékařů, ani ceník nemohu nalézt☹ je tam odkaz na jednotlivá centra, u Sanatoria je napsaný pan primář a toť vše...

verubedu
9. pro 2016

Misutka 30- ahoj, oni ted změnili stránky a také tam nemohu najít lékaře ani ceník. Také chodím k doktorce Melicharové a ta je skvělá, jsem ted 4 den po ET (DRUHÝ POKUS), tak doufám že bude vše v pohodě.

veronikakn
12. pro 2016

@misutka30 Oni opravdu změnili web a nic tam není :( Nicméně ceník je plus mínus stejný jako kdekoliv v Praze... a i já můžu doporučit paní doktorku Melicharovou, která mi dělala IUI i odběr vajíček a samozřejmě pana docenta Mardešiče... oba dva jsou perfektní! 🙂

veronikakn
12. pro 2016

@misutka30 Tak jsem hledala a našla ještě toto, sice to není v češtině, ale to snad nevadí 🙂 A tady jsou všichni lékaři 🙂 http://int.pronatal.cz/de/pacienti/Unser Team/

misutka30
autor
27. pro 2016

@verubedu Ahoj, děkuji za reakci a omlouvám se za opožděnou reakci. Snad jsi po transferu dopadla dobře a zadařilo se!

misutka30
autor
27. pro 2016

@veronikakn Ahoj, díky moc za odkaz! Po Novém roce se do centra objednáme. Máme poslední pokus s přispěním pojišťovny a tak člověk hodně zvažuje, kam jít. Můžu se ještě zeptat na tvé dojmy s p. doktora? Doporučuje nejprve všechna možná vyšetření, umí a je ochoten věci vysvětlit atd.?

verubedu
27. pro 2016

@misutka30 Ahojky, nic se neděje...já mám jít do Pronatalu až 3.1. ale mám 3 pozitivní testy a MS nedorazila, tak doufám že je vše v pořádku 😍

misutka30
autor
27. pro 2016

@verubedu Ježiš, tak to je úžasný!!! Mám za tebe radost a doufám, že ti v pronatalu brzy potvrdí, že je vše na nejlepší cestě🙂 to bylo vaše druhé IVF, jak jsi psala?