Holínky ve větších velikostech. Dají se sehnat Barefoot popř. kompromisní?

Zodpovězené
3. zář 2021

Dobrý den,

dají se sehnat nějaké Barefoot popřípadě kompromisní holínky pro dospělé?

A nějaká náhrada Demar Mammut pro děti ve větších velikostech než 36/37?

Děkuji za tip.

Zdravím,

barefoot holínky vyrábělo Vivobarefoot, momentálně ale nejsou žádné. Měly by být od Bohempie, časem snad i od zn. Koel.

Za kompromisní by se snad daly považovat dospělácké Aigle, ale barefoot nejsou.
Pro náhradu Demarů vlastně platí to samé, protože 38 už je dospělácká velikost.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot