Nošené botky-přechodně nebo plnohodnotně. Jaký na to máte názor?

Zodpovězené
3. dub 2020

Dobrý den,

děkuji za odpověď a ještě bych chtěla doplnit. Našla jsem doma botky po starším synovi Froddo, vel. 26. Vnitřní délku jsem měřidlem plus12 změřila na 16,5 cm, šířku ale nevím, jak podomácku změřit.

Myslíte, že by takové botičky mohly posloužit alespoň na nějakou dobu? Přechodně nebo plnohodnotně?

Nikdy jsem dětem nošené botky nedávala, tak jsem k tomu trochu skeptická.

Děkuji

Zdravím,

šířku změříte asi jedině špejlí, nebo mrkněte třeba ke mně na eshop, kolik jsem u nich naměřila měřidlem.
Tyto botky jsou kompromisní kvůli tvaru špičky, doporučuji nosit je jen s rovnou stélkou, ta na fotce je pod patou vyvýšená.
Už nošené bf botky nebývá problém, jelikož je podrážka rovná, není vyšlapaná "na míru" dítětem. Dejte ale pozor, jestli není bota sešlapaná (pokud bota nesedí dobře, noha vyjíždí ze stélky a dítě pak botu sešlapává) a zkontrolujte stav podrážky (zda není viditelně opotřebená, doporučuji kontrolu zvenku i zevnitř boty).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot