Ortopedické vložky pro dítě. Jaké vložky by byly vhodné pro podélné klenby nohou?

Zodpovězené
26. dub 2024

Dobrý den,

na ortopedii nám zjistili u syna (6 let) špatnou klenbu u obou nohou. Má podélné klenby. Chodili jsme na rehabilitaci a doporučili nám vložky.

Chtěla jsem se zeptat, jaké vložky by byly vhodné pro podélné klenby nohou.

Děkuji

Zdravím,

doporučuji návštěvu fyzioterapeuta, který prohlédne celé tělo, jestli není problém třeba ve slabém středu těla, případně pro Vás vytvoří vložky na míru, nebo jen klínky, nebo navrhne jiný vhodný postup: cvičení, vhodnou obuv.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot