Podpatek u papučí. Z jakého důvodu?

Zodpovězené
2. pro 2019

Dobrý den,

můžete mi prosím vysvětlit proč mají papučky pro malé děti podpatek?

Myslela jsem, že by botička měla být plochá. Papuče měly i certifikát žirafky.

Děkuji

Dobrý den,

to je mi upřímně také záhadou. Barefoot bačkory jsou samozřejmě bez podpatku, který v dětské botě nemá co dělat, už i minimální podpatek vychyluje těžiště.
Certifikace se vztahuje ke zdravotní nezávadnosti (nezávadnosti materiálů, z nichž je bota vyrobena), nijak bohužel nezaručuje, že bota má správný tvar špičky nebo právě že je bez podpatku.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot