Tenisky nebo boty na písek na širokou nohu a vyšší nárt. Poradíte nějaké cenově přijatelné?

Zodpovězené
30. dub 2020

Dobrý den,

chci se zeptat, zda existují i jiné tenisky než Beda Bf na širokou nohu a vyšší nárt i kompromis.

Doteď dcerka měla Domyos z Decathlonu-měkčí, širší, ale letos tuto kolekci změnili a já tápu, co dcerce pořídit. Jezdívá ještě na koloodrážedle (na kole se učí), tak bych nějaké cenově přijatelné.

Děkuji za radu.
Veronika

Dobrý den,

na širokou nohu/vyšší nárt by mohly sednout ještě Fare Bare, Baby Bare páskové sandály (ty nemají okop, na odrážedlo tedy asi nebudou nejvhodnější), Vivobarefoot Ultra.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot