Tipy pro první BF boty (baleríny a slip on). Jaké byste doporučila?

Zodpovězené
2. čer 2021

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila s výběrem prvních bf botů, jde mi o baleríny a slip on boty.

Mám nohu 24,5 cm dlouhou a širokou 9,4 cm, s normální výškou nártu, ale s úzkým kotníkem. Značek je spousta, ale ráda bych nějaké tipy, protože s BF osobně zkušenost nemám.

Děkuji, Barča.

Zdravím,

já mám téměř stejnou nohu, tak můžu doporučit Anatomic (lépe na tkaničky, které utáhnete na užší kotník), Vivobarefoot, Be Lenka sandálky, Leguano. Jako první doporučuji vyzkoušet Anatomic, jak kvůli ceně, tak kvůli pevnější podrážce, jsou na přechod ideální. Vel. 39 u bavlněných, 40 u pratelných.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot