Kaz na zubu, i když jsem byla na kontrole. Je možné, že to pan doktor neviděl?

Zodpovězené
22. bře 2022

Dobrý den,

dnes ráno jsem byla u zubaře po půlroční prohlídce. Kromě čištění zubního kamene pan doktor řekl, že je vše v pořádku. Po čištění jsem objevila takový zvláštní povlak na zubu.

Mohla bych se zeptat, jestli to prostě pan doktor jenom neviděl a není to třeba kaz?

Zkoušela jsme to seškrábnout, ale úplně mi nepřijde, že by to šlo.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

z fotky samozřejmě nemohu soudit, může to být pigment nebo taky spára mezi výplní a Vaším zubem. Pokud máte pochybnosti, zkuste se objednat k Vašemu lékaři, aby to s Vámi zkonzultoval.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová