Doložení příjmu k příspěvku na bydlení. Jaký je přesný termín?

Zodpovězené
18. pro 2022

Dobrý den,

na ÚP mi k příspěvku na bydlení sdělili, že v lednu se musí doložit příjmy za 4. čtvrtletí roku 2022 do 15. ledna.... Vždy to přeci bylo do konce měsíce....

Jak to tedy je?

Mimochodem, výplatní termín mám patnáctého. Nevím, zda mi zaměstnavatel do té doby potvrzení o příjmech vůbec vydá.
Předem děkuji za odpověď.

Hezký den,

potvrzení příjmu dodáte tak, jak jste zvyklá. Můžete doložit do konce měsíce, je ale možné, že se pak Vaše dávka nestihne zpracovat do prvního výplatního termínu.

Bc. Adéla Cachová
sociální pracovnice