Nádhera, už se těším až o víkendu slozime postýlku a vše připravím ;) pak pošlu fotečku 😍
7. únor 2020
Moni, to je nádherné hnízdečko 😍 K němu by se hodila ta liška, co jsem háčkovala 😀 Kéž bych jednou takové mohla pořídit...
7. únor 2020
Nádhera, už se těším až o víkendu slozime postýlku a vše připravím ;) pak pošlu fotečku 😍
Moni, to je nádherné hnízdečko 😍 K němu by se hodila ta liška, co jsem háčkovala 😀 Kéž bych jednou takové mohla pořídit...
Moc krasne a ta latka je uplne bozi 😍