18moniik
14. srp 2019
Šití...moje radost 🧵
Moc krásné 😉
9. říj 2019
Sila jsem.podobny satek pro sestru...nemas prosim zkusenost s velikosti pro deti ? Dospelemu jsem.udelala 140x40cm achtela bych na12 letou drobnou slecnu a vuvec nevim rozmer
16. říj 2019
Jednu mám doma... A je naprosto luxusní... 😍 Máte šikovné ruce.👏
7. pro 2019
Na kolik by prosim vysel SET mantinel, hnizdecko a rychlozavinovacka? Mate to moc krásné!
23. únor 2020
Ty šátky jsou nádherné !!!!! 😍 Teď mě mrzí, že jsem na Vás nenarazila, dokud byla zima 😔 Asi si udělám poznámku do diáře a ozvu se Vám na podzim 😇
15. kvě 2020
18moniik
autor@katkatomaskova moc děkuji. Klidně se ozvěte 😊 budu moc ráda 🤗
16. kvě 2020
Nádhera

7. črc 2020
Jé, dělat šátky z látky co dečky pro děti, je pěkný nápad ☺
7. črc 2020





















































































































































Ty jsi ták šikovná!👏👏👏