Holky tohle musíte vidět. Jsem z ni včera nemohla. 😂😍😍😍
Ve školce děti trénují na vánoční besídku a zpívají koledy. Taťánka tam toho sice moc nepředvede ( spíš bude koukat s otevřenou pusou na obecenstvo 😄) ale pochytila mikro kousek koledy…. A z toho mám velikou radost. Včera si to “zpívala” celý den až do večera 😄🙉😂
Kdo by nepoznal, zpívá koledu Pásli ovce valaši….a Táničky naučená replika je HAJDOM HAJDOM 🥰🥰🥰 miluju jí ❤️
Dala jsem kousek videa na Táničky profil na Instagramu, tak posílám aspoň odkaz ❤️🍀
Koukala jsem na IG 😀 Super ♥️
Ještě že i bez ig lze spustit a paráda! To nebere ani náš tříleťák. On celkově básničky, písničky apod nemusí. Nechce ani ukolébavky, co jsem mu kdysi zpívala. Ale Mojmír netopýr, ten běží i 10x po sobě. Jo a reklamu Dedoles,tu si brouká 😅
@amazonkajanik to jsem ale rada, ze to jde pustit i bez IG, děkuji za odezvu 😍
Haha reklama na Dedoles je super 😄😄😄
@18moniik jj, kolikrát koukám na různé pseudo celebrity, co zas vymnoukly a jejich videa lze pustit. I ta na Twitteru. A na Dedoles mám malého natočeného v roce, jak paří i když to zpívám já...
@amazonkajanik 😂😂😂👌
Malá je úplně úžasná🥰🤯
Ta je boží 😀


To je božan..!🤩😍👍🏼