Držíme pěsti ať se i nadále daří 😊
Mám doma stříkačku cca 120ml jestli chceš ráda vám ji pošlu 🙂
👏.. Mám radost 😊.. 🧡
Sleduju pokroky Táničky a nedá mi to nezeptat se. Ty kukuřičné křupky, ony se po smíchání se slinami rozpustí, i ten změklý kousíček by ji mohl dávit? Moc držím palce, ať se daří dál!
@nijij moc moc děkuji. ❤️❤️❤️ Stříkačky doma mám. Pouzivam je na krmení sondou.
@etmargareth děkujeme moc 😊. Dřív jsem to stříkačkou zkoušela, ale nechtěla a kroutila hlavou. Měla jsem pak strach, abych ji tou stříkačkou nějak neublížila v pusince. Ten aplikátor má fajn tvar. Přemýšlím ale, že si pořídim stříkačku s gumovou špičkou pro případ že by aplikátor začala odmítat 🤔😁
@zuzkasim ano bohužel i ten měkký kousíček. Tanicka má silný davici reflex na horním patře (na gotické patro). Logopedickym cvičením jsme to trochu zlepšili, ale i tak to má citlivé. Proto i malý měkký kousek ji zatím dáví 🙂
👏👏👏👏👏
Krása 😍 jen tak pomalilinku dál 🙏😘
Strašně moc vám držím palce! Jste úžasné! ❤ A taky vám moc děkuji, za takový příspěvek - mezi strachem, panikou a rouškami doufám, že se zase brzy dočtu něco od vás. Držte se.
S tím pitím, že jako pro nás je to malý srk a pro Tebe a Táničku je to BOMBA jsem si na něco vzpomněla.....Neil Armstrong, když byl na měsíci řekl, že je to "Malý krok pro člověka, velký skok pro lidstvo". ...... Ať se vám daří děvčata!!! Je radost sledovat něco radostného v této neveselé době koronavirové

@marinazhodonina tak tvůj příspěvek mě totálně dojal. Strašně moc děkuji ❤️❤️❤️
Mně to uhodilo do oka hned, jak jsem to četla. Měj se a držte se!!!


Také mě napadla injekční stříkačka.. u vás to je OBR pokrok dopředu!! holky, jste skvělé 🍀😘jen tak dál, Moc vám držím palce 😘