muzu soutezit pro sebe?😂😂😂
@tridetiaja Víš, kolik už jsem snědla yogolín? 😂
@88petule nedivim se 🤷🏼♀️😂😂
Yogolino u nás jede už rok. A"káko" je teď taky v kurzu 🙂
@tridetiaja 😁😁😁😙
@martina250703 Já si všimla v poslední soutěži ve skupině, že většina maminek by ráda zkusila yogolína a také že jsou oblíbené. 👌
Dcerka ještě ne, ale myslím si, že by tento dezert vyzkoušela ráda 😋👌
@monikastelinka Výborně! 😆👌
Každé ráno slyšíme Kakoma! A znamená to, honem vstávat a běžte mi uvařit kakao, prosím!:D
@mirenka_rajchmanka 😂 To je bezvadný! Naše nejmladší má zatím jen MLÉMLÉ (mléko) - říká to i na kakao. 😂
Kakajíčko to je naše ranní jednička ☕
@88petule loni jsem ho koupila kvůli sirupu na imunitu. Letos si o něj ráno už říká sám 🙂 Zrovna dneska jsem v DM nakoupila. Jen už dlouho nemaji právě čokoládový
@martina250703 Tak to přeji hodně štěstí v nadcházející soutěži 🙃😍
Yogolino jeste neznáme, musim nekde kouknout nebo soutěžit 😉
@janapechova 👌🤝

Ale musí být pořádně horký ☺️☺️☕