icon
avatar
88petule
Zpráva byla změněna    9. říj 2020    

Máme tu nějaké malé milovníky kakaa? 😍 LIKE, jestli chcete soutěž o kakaovou nálož dobrůtek. 👍 😍
#nestle #soutez

avatar

Ale musí být pořádně horký ☺️☺️☕

9. říj 2020
avatar

muzu soutezit pro sebe?😂😂😂

9. říj 2020
avatar

@denny27 Také miluji horké kakao. Dnes ráno jsme si na něm pochutnali všichni. ☕☕☕☕☕😍

9. říj 2020
avatar

@tridetiaja Víš, kolik už jsem snědla yogolín? 😂

9. říj 2020
avatar

@88petule nedivim se 🤷🏼‍♀️😂😂

9. říj 2020
avatar

Yogolino u nás jede už rok. A"káko" je teď taky v kurzu 🙂

9. říj 2020
avatar

@tridetiaja 😁😁😁😙

9. říj 2020
avatar

@martina250703 Já si všimla v poslední soutěži ve skupině, že většina maminek by ráda zkusila yogolína a také že jsou oblíbené. 👌

9. říj 2020
avatar

Dcerka ještě ne, ale myslím si, že by tento dezert vyzkoušela ráda 😋👌

9. říj 2020
avatar

@monikastelinka Výborně! 😆👌

9. říj 2020
avatar

Každé ráno slyšíme Kakoma! A znamená to, honem vstávat a běžte mi uvařit kakao, prosím!:D

9. říj 2020
avatar

@mirenka_rajchmanka 😂 To je bezvadný! Naše nejmladší má zatím jen MLÉMLÉ (mléko) - říká to i na kakao. 😂

9. říj 2020
avatar

Kakajíčko to je naše ranní jednička ☕

9. říj 2020
avatar

@evabry 👍👍👍

9. říj 2020
avatar

@88petule loni jsem ho koupila kvůli sirupu na imunitu. Letos si o něj ráno už říká sám 🙂 Zrovna dneska jsem v DM nakoupila. Jen už dlouho nemaji právě čokoládový

9. říj 2020
avatar

@martina250703 Tak to přeji hodně štěstí v nadcházející soutěži 🙃😍

9. říj 2020
avatar

Yogolino jeste neznáme, musim nekde kouknout nebo soutěžit 😉

9. říj 2020
avatar

@janapechova 👌🤝

9. říj 2020