apacheee
AMBASADORKA
10. pro 2020
Nepeceni jezci, na ty nám kdysi dávala recept učitelka na střední, úplně jsem na ne zapomněla, měla bych je zase zkusit 🙂
10. pro 2020
Nevím, jestli úplně stejný recept, ale dělala jsem je jednou jako ježky, každý vypadal jinak, rozpadaly se mi, čokoláda všude, no katatrofa. Ale chuť výborná. Takže další rok jsem z toho těsta válela obyčejné kuličky 😄
10. pro 2020
jéééé
11. pro 2020

🤗🤗🤗🤗