Tak třeba je to neviditelně auto a nakreslil jen jeho trajektorii jízdy 🙂. Třeba v tom to auto opravdu vidí. Děti mají bujnou fantazii 🙂
6. dub 2016
@aajda nas Vilda (3.5) nekresli vubec. A tim nemyslim kolecko, tim myslim, ze proste nevezme tuzku do ruky - leda teda kdyz s ni chce behat a ohrozovat sebe i okoli, coz netoleruju...
6. dub 2016
aajda
autor6. dub 2016
Ty jeho grimasy zeru ;)
6. dub 2016


Můj brácha odmítal kreslit až do 5 let (prostě nechtěl). A pak najednou nakreslil koně 🙂.
Takové krásně autíčko neumím nakreslit ani já 🙂