Holky, jablkovo meruňková presnidavka. Když nedam cukr, zavarim, nezkazí se že ne?
nee nezkazi;)
22. črc 2022
Pokud to "zavařím" myslíš, že to projedeš zavařovacím hrncem / troubou / myčkou, tak by to mělo být ok. Ale najdi si teploty - já zavařila jahody na málo a začalo mi to kvasit (naštěstí jsem si všimla včas a celou várku jsme prostě snědli do koktejlů).
22. črc 2022
Ne, nesladim nikdy
22. črc 2022
Taky nesladim
22. črc 2022
Nezkazí, pokud bude aspoň polovina jablek... Já tu mám 3 roky staré zavařeniny bez cukru a pořád jsou dobré, mrazím je dětem jako nanuky