Holky, jaké mate prosim protisměrné autosedačky, 0-18kg, nebo 9-18kg? Dekuji 😊
Mame Joie Steadi 0-18 kg. Zalezi, jake mate auto. My jednickovou oktavku, jsme radi, ze jsme tam nacpali i tuhle sedacku, ktera je oproti jinym mala 😅.
29. zář 2022
Joie I-Spin 360 🙂
29. zář 2022
Be safe iziturn.. a je top 🤩
29. zář 2022
Be Safe izi 4
29. zář 2022
Joie i-spin 360
29. zář 2022
BeSafe 9-18, ale přesný typ nevím 😁
29. zář 2022
Taky Joie Steadi, používáme už pro druhé dítě a jsme s ní spokojení
29. zář 2022
Nuna prym a je skvělá