Máme vydru. Souhlasím s výše uvedeným, tedy že je těžká, tvrdá a motorek dost vrčí. Ale dcera ji zbožňuje a usíná u ní od narození. Není to na mazlení (skrze váhu a tvrdost), ale za mě má u nás úspěch.
Máme taky vydru. Syn ji dostal cca v půl roce, to ho nezaujala. Ale spí s ní teď ve dvou letech. Sám si ji pustí, u se k ní přitulí. Ale jak píší holky nademnou, ten strojek je hlučný a je těžká. Jinak se mi líbí melodie.
Já mám zajíce a často s ním malý usíná.
Máme vydru a musím souhlasit, je těžká. Od narození leží v rohu postýlky, na mazlení má měkké plyšáky. Ocenila jsem bílý šum a hezkou melodii. Velké plus je jemné světýlko, které zapnu když v noci špatně spí a po čase se samo vypne.
Měli jsme vydru a nezaujala. Vytkla bych to co tu již bylo uvedeno. Znovu bych nekoupila ☺️
my mame oboje 👍zalezi, co od toho ocekacas. starsi v roce dostala vydru, ze ji s tim jako naucime rychleji usinat. funguje to 👍 ja usinam s tou melodii velmi rychle 😅🙈 jinak si s ni hraje normalne, vozi ji v kocarku, posledni dobou je nejvetsi zabava ten strojek vykuchat a vse pomackat. co to umi asi vis.
mladsi ted dostala koalu. ma jine melodie a na rozdil od vydry nastavis 15, 30 nebo 45 minut do vypnuti. koupila sem starsi na vinted. pokud chces vydru, tech tam bylo mraky 👍 super, ze to vykuchas a vyperes 👍
mám vydru a super, velká spokojenost, syn s ní usínal každý den,teď si s ní hraje,jsou mu 3 roky😀
Mame vydru od narození a syn je spokojený
Máme vydru je pěkná dcera sní usíná ale už si ji sama rozsteluje např.zapne zvedání bříška...tak to vypínám to mě rozčiluje ale je hezká...dostala ji když se narodila spí s ní každý den a sama si ji poustti a to už má 13 mesicu


Já jsem nebyla... je strašně těžká a tvrdá a ten motorek, který zvedá bříško, tak vrčí dost nahlas...