Holky, poraďte, jak přibrat? Mam od porodu 46kg a chci aspoň těch 50kg. Jediné co nedám je cvičení, na to už nezbývá čas ani energie
J8 bych ti ty 4 kila klidně dala. Tak 5 mi přebejvá a nejsem schopná se jich zbavit, ale tak já jsem líný čunče
Pokud se cítíš dobře, nechala bych tomu volný průběh. Je to moje zkušenost. Po porodu jsem měla 42 kg/168 cm, na svých původních 48 jsem se dostala za 3 roky. Tělo si poradilo 🙂.
Mám 46kg a můžu přidat cokoliv ve stravě a váha se ani nehne 🤷♀️ za covidu jsem se nějak projedla na 49kg, pak onemocněla dcera cukrovkou a to jsem zase zhubla až moc na 44kg. Jinak já priberu jen v těhotenství a pak zase zhubnu na svoji váhu, k mé výšce 160cm to asi stačí 🤔 už to neřeším, vím totiž že maminky zde na MK mají zcela opačný problém a to zhubnout a já uz hold hubená jsem...
Vykrmit se zpatky na svoji vahu mi po obou porodech trvalo skoro 2 roky.
Zasla bych za vystudovanym vyzivovym poradcem.Rady laiku z netu muzou napachat vic skody nez uzitku.
Přidat na bílkovinách a zdravých tucích.Tučné jogurty, ořechy, semínka, sýry...