Holky, v pondělí jsem byla na vytržení zubu 6 nahoře. Včera se mi objevil mírný otok na tváři, nic co by šlo nejak poznat. Dnes ráno je to už tedy horší. Bolest jako takovou moc necítím, spis na dotek je místo citlivé. Je to prosim takhle Ok, nebo mam plášit ?
Já jsem byla na trhání osmiček a otok a modřina asi týden. Byla jsem na valetolu. Pak jsem šla na druhou a neměla jsem nic. Pozor na vyplachování. Ať se neudělá zánět.
20. dub 2023
adula000
autor@hanulka.zb mě to právě skoro vůbec nebolí a otok tváře až po 3 dnech, což mě trochu znervoznelo
20. dub 2023
@adula000 ono se to nezdá. Ale zubař dost zabere, aby šel zub ven. Určitě to hlídat, aby tvář neofoukla a chladit. Ale určitě to nesmí bolet, škubat....
20. dub 2023
20. dub 2023
Mě trhali 4 zuby najednou a hubu jsem měla jak balón snad tyden
20. dub 2023

Na otok chladit, zmrzlina bez kousku je tsky fajn.