Neskládáte někdo puzzle a poté je lepíte na papír? jaké je nejlepší lepidlo, měla jsem to přilepené na výkrese oboustrannou lepicí páskou, ale teď po čase se odlepují, tak se chci zeptat, jaké lepidlo se Vám osvědčilo?
Ahojky, já teda nevím jaké je nej lepidlo,ale samolepící tapeta mi drží už hodně dlouho 🙂
22. říj 2013
puzzle potírám duvilaxem normálně po obraze drží super
22. říj 2013
Herkules přímo na puzzle.
22. říj 2013
klasická klovatina 🙂