Holky, mám 6denní mimčo a dneska od rána mu hodně teče očíčko, pořád ho má slepený, ale jako že fakt hodně. Je to normální? Může to být zánět? Zarudlé ho nemá. Čistím to tamponkem a kojeneckou vodou...Případně zajdeme k doktorce v pondělí.. ☹
Ophtalmoseptonex kapky, taky to tak Dorka mela. Tyto kapky maji delsi trvanlivost, nez borova voda.
borova voda a optalmoseptonex pak potirat...🙂
zkuste ještě masírovat koutek, od kořene nosu tlačit směrem k očičku, až se vytlačí hnis, zakápnout ophtalmo septonexem nebo mateřským mlékem. některá miminka mají ucpané slzné kanálky.
prý je dobré kápnout kapku mateřského mléka 🙂
mateřské mléko, nakapat na vatičku a vytírat očičko směrem od zevního koutku k vnitřnímu směrem k nosu
Děkuji všem za rady, večer jsme dali první kapičku Ophtalmoseptonex a je to viditelně lepší 🙂
Borovou vodu.