icon

Holky chci se zeptat když jste měli strepkokoka v jednom těhu, měly jste ho i v dalším ?

avatar

v prvním pozitivní, ve druhém negativní 🙂

7. bře 2021
avatar

U obou sem mela

7. bře 2021
avatar

První pozitivní, druhé tehu negativní.

7. bře 2021
avatar

Prvni pozitivni, druhy negativni

7. bře 2021
avatar

@leniczka23
@koncita super to ráda čtu. 👌
@kkryplikk

7. bře 2021
avatar

Také u prvního ano, u druhèjo ne.

7. bře 2021
avatar

prvni ne, druhej jo, treti ne

7. bře 2021
avatar

Prvni ne, druhy ano, nicmene to byl takove ficak, ze se ATB nestacily ani vykapat. 😀😀

7. bře 2021
avatar

Já měla u obou pozitivní. U druhého porodu jsme nestihli ani podat antibiotika, měla jsem velký strach, ale vše dopadlo dobře.

7. bře 2021
avatar

Já měla u prvního pozitivní u druhého ne.

7. bře 2021
avatar

@kakba já právě u prvního ne u druhého jo a porodila jsem překotně doma takže taky žádný ATB 😁

7. bře 2021
avatar

U prvního ano, u druhého ne, u třetího ne

7. bře 2021
avatar

První ne, druhé ano, třetí ne

7. bře 2021
avatar

Prvni dve tehotenstvi ne,ted mám

7. bře 2021
avatar

První ne, druhý ano, třetí ano. Ani jednou jsem neměla ATB. Chodili miminko častěji kontrolovat.

7. bře 2021
avatar

První pozitiv, druhý negativ

7. bře 2021
avatar

Prvni ne, druhy ano

7. bře 2021
avatar

První ne, druhý ano, třetí ne 😁

7. bře 2021
avatar

první ne,druhé ne,třetí ano,čtvrté ne 😀

12. bře 2021