Holky která barva je podle vás šetrnější . syoss oleo intense a nebo pěnové barvící ,, tužidlo,,? Jedná se o konkrétně červenou barvu takže si myslím že se budou vymývat stejně rychle. Nebo se pletu? Já si myslím že šetrnější je asi tužidlo ale třeba se pletu tak proto se ptám 😊
@properjoey aha 😁 a ty máš nějaký svůj typ?
Já se barvila na oranžovou, dokud v kramech byla a nejšetrnější mi přišel asi Garnier, pak jsem ještě zkoušela L'Oréal, ten jako poslední dělal hezky zrzavou, ale už to nebylo ono.ted už chodím jen ke kadeřnici...
Jestli chceš šetrnou barvu, co zkusit hennu? Zrovna červené odstíny chytají dobře.
Doporučuji barvičky Directions. Jsou to gelové barvičky v malých plastových kelímkách. Jsou naprosto nezávadné a bez oxidantů, takže nezatěžují vlasovou strukturu.
@properjoey proc sayoss nee?
@sarka49 ještě jsem nepotkala někoho, komu by neničil vlasy, stačí jedno použití a máš na hlavě chemlon...
@properjoey dekuji za info 👍
Řekla bych, že cokoliv bude šetrnější než sayos 😉