Holky předem se omlouvám ale když jedu k Dr v rámci okresu tak nepotřebuju čestné prohlášení nebo ano ?
I když je to mimo moji obec ? Já myslela, že ano...🤔
1. bře 2021
Já jsem si ho raději vytiskla, k tomu i zadanku z emailu mám to připravené na pátek😆
1. bře 2021
@mandala ne, nákupy, lékař, péče můžeš řešit v rámci okresu, procházky bys měla řešit v obci.
1. bře 2021
@mimi1004
@leniczka23 Aha, děkuji za osvětlení 😊
1. bře 2021
@agneska7 pravidlo číslo jedna, nikdy nevěřit tomu co říkají v práci 🤣🤣🤣
1. bře 2021
v rámci okresu na nutné cesty nepotřebuješ nic (krom OP nebo dokladu, že tam bydlíš), volnočasové aktivity ale můžeš provozovat jen v katastrálním území obce
1. bře 2021
Ne