Holky prosím nemáte některá tuto myčku? Je to AEG . Dala mi ji jedna paní a fakt mě nenapadlo že ju nebudu umět zapnout 😂 nevíte jak na to ? Chtěli jsme ji jen pořádně vyzkoušet než ji dáme na pevno a vadí že tam není sůl,leštidlo,ani kapsle? Vadí to v tom aby se rozjela?

Nevadi bude mit proste prat jen vodou... coz na prazdno nevadi ale nadobi by ti moc neumylo 😉
Koupila bych si i prrventivne takovy ten cistic pustila na nejvyšší stupeň. Aby se celá pořádně na prázdno vycistila🙂
Vlevo je pouze zapínání . Potom vpravo jsou tlačítka kde jsou stupně vody, dala bych na těch 60, na ten nejvyssi a pak by tam melo byt tlačítko pro zapnutí programu.
sul tam urcite dej at se ti neznici.
Ja bych ji naplnila vsim, co si zada (v dm z par korun) a misto kapsle bych dala cistidlo a projela ji naprazdno (desinfekce, vycisteni) a pak uz vesele s kapslema 🙂
Uz myje? Mas tam nacvaknuto delay - jako odlozeni startu. Programy auto (takovy mezi, samo si urci, ja po nem obcas mivam nadobi mastne), pak PRO - nejsilnejsi, na hrnce, spinave nadobi, 30 min - nejkratsi, davam treba kdyz jsou jenom zadrobene talirky, sklenicky, zadna zaschla spina.. pak eco program, ten nevyuzivam. Pak asi oplach? (obcas dam oplach a po nem ten program na 30 minut) A pak delay - odlozeny start. Zapnout by se mela, kdyz si nastavis program a zavres ji. 😉
A pak mas jeste dvojklik - 2 tlacitka najednou zmacknes pro reset a 2 tlacitka, kdyz chces myt s tabletou. A pak asi kontrolky na doplneni, kdyz myjes s temi jednotlivymi prostredky. To neznam, myju s tabletama. 🙂 A mycku mam teda uplne jinou AEG, ale ty programy se jmenuji stejne. 🙂
Holky všem moc děkuji už jede :D
