Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
agneslili
16. kvě 2019
Holky jak děláte fazolové lusky na smetaně?...mám je moc ráda ale nikdy jsem je nedělala a nvm jak dochutit ... :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
agneslili
12. kvě 2019
Ahoj holky, jaký přípravek používáte na prdíky?...jsme na UM BEBA, blikáme a musíme mít zahušťovadlo do mléka :frowning2:️ a do toho nás asi začalo trápit bříško...přijde mi teda
že prdí často..spíš má od začátku problémy s kakáním a na to pijeme vodu jak nám řekli v nemocnici ...ale teď přes víkend byla hodně plačtivá...masírovala jsem, cvičila a ona prděla a kakala ...a i tak se jí něco nelibý a pořád u toho prdí...ale třeba je to pro ní pořád málo :frowning2:️...tak se chci zeptat s čím jste spokojené že bych zkusila ...děkuji :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
agneslili
8. kvě 2019
Poradí někdo jak na škytavku? :frowning2:️...malá mi každý den před spaním začne škytat a cucání mlíčka nezabírá :disappointed:...nemůže usnout a začne plakat ..a škytá hrozně dlouho ...prdelka moje malinká :confused:
Zobraz celou zprávu
agneslili
Zpráva byla změněna 30. dub 2019
Naše malá-největší láska má už přes měsíc :heart_eyes:... neuvěřitelné jak to utíká..před chvílí byla ještě v bříšku :heart:️ a to se správně měla narodit až za 8 dní :baby:... Lilien :heart:
Zobraz celou zprávu