icon

a je fuč....moje malá zlobivá nejstarší je fuč........bože , ano byla sem jediná matka co u autobusu řvala !!! A když Vám tam jeden tatínek začne vykládat že takhle určitě tenkrát mávali rodiče těch dětí co se na ten autobus střílelo, nebo ten co se vyvrátil, tak opravdu ste více happy :(

avatar

mam stejný pocity jako ty,ve středu má jet se školkou na výlet autobusem a já teda vubec nejsem nadšená ☹

6. čer 2016
avatar

@jagget já brečela i u autobusu, když jeli do vedlejšího města do knihovny ☹ si připadám jak hysterka..... teď jeli na školku v přírodě, bože já do pátku asi umřu

6. čer 2016
avatar

@aguaverde chápu tě,já to taky nemam ráda.Vlak jako ještě dobrý,ale autobus nesnášim

6. čer 2016
avatar

Jsi statečná! Já je ve školce samotný odpusťila ani do zoo do Plzně autobusem! A teď v první, když spali v podstatě v lese bez signálu, tak jsem vyslala mužského s nimi na "vandr" 😉
Já je mám prostě ráda doma.,
Teď je tu v chatě naproti nám školka v přírodě a já pořád načuhuju, jestli jsou děti v pořádku. Připadá mi málo dozoru na 24 děti atd.
Jsem přepíčená matka a ještě starucha, to už lepší nebude 😉
A ty se drž! Dojdou určitě v pořádku! A ten tatínek by zasloužil jednu přes pusu.. Nejlépe lopatou!

6. čer 2016
avatar

@zuzana.79 děkuju, ale statečná nejsem, já řvu i teď... jedou "jen" 80km a já mám hrůzu ☹ jako kdyby bylo po mým, tak nejede, ale jeli skoro všichni, bylo by mi líto ji nepustit ....... ach jo.... já je mám taky ráda doma....i když zlobí 😀 švagrová chce obě na víkend, a já umírám už teĎ co budu sama dělat

6. čer 2016
avatar

a tatínek teda byl maras, smál se tomu jako potrefenej, jako já sem fakt byla jediná uřvaná, jiní vpohodě, tak nevím zda je to tím, že sem nejmladší z těch rodičů nebo fakt taková cíťa

6. čer 2016
avatar

@aguaverde jak moc ti rozumím! Jeníček tak miluje děti a všechny aktivity. Chtěl by jet na tábor a letět k moři s dětma a mě je úplně mdlo! Filip je rád doma, můj kluk 😂
Idu bude jako Jeník, to je mi jasný a ještě úplně hýká blahem, když vidí motorku.. No, raději nepřemýšlím, co bude za pár let.
A dá Vám nějak učitelka vědět, že jsou v pořádku na místě?

6. čer 2016
avatar

@aguaverde já jsem nejstarší a taky jsem jediná kdo bulí 😂 Věkem to nebude! 😂

6. čer 2016
avatar

@zuzana.79 mužeme i pak večer zavolat, já se držím ať nevolám hned teĎ ☹ no tak super věkem to není, sem jen cíťa 😀

a děkuju za srdíčko

6. čer 2016
avatar

ali uplne te chápu loni jel malej do zoo na celodenní výlet a řvala jsem jak tur. na školku v přírode nejede, nechtel. ale bude v pohodě rodiče to nesou hůř :D

6. čer 2016
avatar

@sunysara no já nevím, ona právě říkala že bude taky plakat, že jí budeme chybět..... já sem ji o to ochudit nechtěla, krom jedné holčičky jeli prý všichni, tak by ji bylo líto že ona nejede že ...ale bože moje nervy.....

6. čer 2016
avatar

a to je školka v přírodě ne škola? no u nás jedou i mladší deti ale kuba nechtel a jsem docela ráda 😀

6. čer 2016
avatar

@sunysara školka v přírodě 🙂 Chár jde do školy až v září 🙂

6. čer 2016
avatar

jo vlastne ona je v prosinci vid? :D já jsem rada ze malej nechtel jet protoze i ta skvadra co tam jede jsem rada ze jsme doma za jiných okolností by to bylo asi jinak ale takhle co jsme si prozili tak jsem rada.

6. čer 2016
avatar

@sunysara jasně 🙂 no tak já doufám že to vydržíme 🙂 obě 😀 teď sem dojídala bábovku co sme včera pekly na cestu a zase slzy na krajíčku 😀 ☹

6. čer 2016
avatar

Ja jsem asi divná.jo bojím se ale na školce v přírodě už byla loni a super.volne víkendy si užívám😂

6. čer 2016
avatar

@murynka hele já to mám prostě takhle 🙂 vím že sem na ně ujetě citlivá, vím to, ale tak bohužel..... ono každej je jinej že ..... já se o ně bojím, chybí mi, sou moje a prostě to tak vždy bude..... nejsem ten typ matky co je odloží pokaždé co je příležitost, spíš asi naopak.... možná je to mým dětstvím, ale prostě to tak budu mít vždy....

6. čer 2016
avatar

@aguaverde ali já jsem to samé furt si říkám že si jej nekdo třeba na víkend vezme fajn, ale ten víkend si nejak neumím uzít 😀pořádne i když vím že si kuba hodne užíje ale prostě já jsem taky taková 😀 bud v klidu :Da psaly aspon paní učitelky jak dojely?

6. čer 2016
avatar

@sunysara nepsaly :( to by s při 60 dětech asi uesemeskovali :D ale muž bude v 9 volat zda nebrečela a tak

6. čer 2016
avatar

ali tak jak?

7. čer 2016
avatar

@sunysara v pohodě....moje malé velké smrádě je v pohodě....dopoledne včera byly hned na výletě, odlívali sádru, už v autobuse se podělila o svačinu s ostatníma...je v pohodě nebrečí .... ach jo jen já sem doma jak uzlíček nervů

7. čer 2016
avatar

Tak už buď v klidu 🙂 alw doma je prázdno vid

7. čer 2016