a je fuč....moje malá zlobivá nejstarší je fuč........bože , ano byla sem jediná matka co u autobusu řvala !!! A když Vám tam jeden tatínek začne vykládat že takhle určitě tenkrát mávali rodiče těch dětí co se na ten autobus střílelo, nebo ten co se vyvrátil, tak opravdu ste více happy :(
Jsi statečná! Já je ve školce samotný odpusťila ani do zoo do Plzně autobusem! A teď v první, když spali v podstatě v lese bez signálu, tak jsem vyslala mužského s nimi na "vandr" 😉
Já je mám prostě ráda doma.,
Teď je tu v chatě naproti nám školka v přírodě a já pořád načuhuju, jestli jsou děti v pořádku. Připadá mi málo dozoru na 24 děti atd.
Jsem přepíčená matka a ještě starucha, to už lepší nebude 😉
A ty se drž! Dojdou určitě v pořádku! A ten tatínek by zasloužil jednu přes pusu.. Nejlépe lopatou!
@zuzana.79 děkuju, ale statečná nejsem, já řvu i teď... jedou "jen" 80km a já mám hrůzu ☹ jako kdyby bylo po mým, tak nejede, ale jeli skoro všichni, bylo by mi líto ji nepustit ....... ach jo.... já je mám taky ráda doma....i když zlobí 😀 švagrová chce obě na víkend, a já umírám už teĎ co budu sama dělat
a tatínek teda byl maras, smál se tomu jako potrefenej, jako já sem fakt byla jediná uřvaná, jiní vpohodě, tak nevím zda je to tím, že sem nejmladší z těch rodičů nebo fakt taková cíťa
@aguaverde jak moc ti rozumím! Jeníček tak miluje děti a všechny aktivity. Chtěl by jet na tábor a letět k moři s dětma a mě je úplně mdlo! Filip je rád doma, můj kluk 😂
Idu bude jako Jeník, to je mi jasný a ještě úplně hýká blahem, když vidí motorku.. No, raději nepřemýšlím, co bude za pár let.
A dá Vám nějak učitelka vědět, že jsou v pořádku na místě?
ali uplne te chápu loni jel malej do zoo na celodenní výlet a řvala jsem jak tur. na školku v přírode nejede, nechtel. ale bude v pohodě rodiče to nesou hůř :D
a to je školka v přírodě ne škola? no u nás jedou i mladší deti ale kuba nechtel a jsem docela ráda 😀
jo vlastne ona je v prosinci vid? :D já jsem rada ze malej nechtel jet protoze i ta skvadra co tam jede jsem rada ze jsme doma za jiných okolností by to bylo asi jinak ale takhle co jsme si prozili tak jsem rada.
Ja jsem asi divná.jo bojím se ale na školce v přírodě už byla loni a super.volne víkendy si užívám😂
@murynka hele já to mám prostě takhle 🙂 vím že sem na ně ujetě citlivá, vím to, ale tak bohužel..... ono každej je jinej že ..... já se o ně bojím, chybí mi, sou moje a prostě to tak vždy bude..... nejsem ten typ matky co je odloží pokaždé co je příležitost, spíš asi naopak.... možná je to mým dětstvím, ale prostě to tak budu mít vždy....
ali tak jak?
Tak už buď v klidu 🙂 alw doma je prázdno vid
mam stejný pocity jako ty,ve středu má jet se školkou na výlet autobusem a já teda vubec nejsem nadšená ☹