Přesně před 6lety....... 11:37 ..... ten den pršelo.... tak jako dnes ráno..... bylo úterý ..... jako dnes ..... a ten den se z nás stali rodiče....rodiče té dnes nejprotivnější, nejdrzejší, nejtrucovitější holčičky na světě.....ale vždy to bude ta nejdokonalejší osoba v našem životě..... nejkrásnější, nejlepší, nejúžasnější .......nikdy ji nepřestaneme milovat.... ani pokud se z ní stane nájemný vrah..... je už tak veliká..... stala se z ní velká milující ségra a slečna ...... z 2,5kg uzlíčku je dnes 19kg potvora....
Jo a 4.1. to bude 6let (taky pondělí jako tehdy) co se právě s necelými 2.5kg narodil Páťa 🙂 dneska má 17kg 🙂 taky ho milujeme i zlobivého,on je NĚKDO,jen to tak letí ☹ kéž bych každý rok v den jeho narozenin se vrátila zpět v čase na první den kdy se narodil,to bych e na ty jejich narozeniny i těšila,takhle se těší oni ale já ne ☹
a děkuji


Veliká gratulace princezně 🙂 At je hlavně zdravá a šťastná,a nebo mamko,ona zlobit přestane 😉