icon

prosím prosím kdo máte srdíčka navíc, pošlete je prosím @misao 🙂 dnes si je opravdu zaslouží 🙂

avatar

Letí

22. říj 2015
avatar

@wwera děkuji moc 🙂 si zlatá 🙂

22. říj 2015
avatar

@wwera děkuji 🙂 a @aguaverde, to mi nedělej - bulím tu jak malá 🙂

22. říj 2015
avatar

@misao za málo hlavně ať splní svůj účel 💜

22. říj 2015
avatar

@misao neřvi 😀 budeš rozmazaná !!! 😀

22. říj 2015
avatar

@aguaverde já se dneska pro jistotu nelíčila, si mě měla vidět včera....mohla jsem jít rovnou na "helouínskej" karneval

22. říj 2015
avatar

@misao 😀 😀 škoda chtěla bych foto 😀

22. říj 2015
avatar

@aguaverde to jo a pak bys nemohla usnout 😀

22. říj 2015
avatar

@misao já nespím tak či tak 😀 a možná by mi to spíš pomohlo usnout 😀

22. říj 2015
avatar

Taky letí

22. říj 2015
avatar

@missinek děkuji moc 🙂

22. říj 2015
avatar
22. říj 2015
avatar

@aguaverde Není zač,hlavně at poslouží.

22. říj 2015
avatar
22. říj 2015
avatar

@missinek určitě ano. 🙂

22. říj 2015
avatar

@aguaverde Tak to budu moooc rada.

22. říj 2015
avatar

@missinek děkuji moc 🙂

22. říj 2015
avatar

@misao Za málo,jak už jsem tu psala at pomuže.

22. říj 2015