Zoe, kde je ten bonbón, co byl tady na stole???Z: já schovala.A kam si ho schovala?Tady do pupíku 😀
Já čekala něco jako - já ho později vykakam 😂😂😂
@hohe 😀 😀 😀
je fakt že kakání chybělo 😀
@aguaverde no právě😂😂😂😂😂
Já čekala něco jako - já ho později vykakam 😂😂😂