Chtěla bych pro malou 4m nausnicky pecičky . Doporucite mi nějaký e-shop kde bych sehnala ? Jo a aby byly zlaté ideálně bíle zlato 😊
Též doporučuji Cutie , dcera má taky z bílého zlata . A spokojenost 👍🏻
Cutie, resp nove Danfil tusim, taky mame objednane 🙂
Cutie, jako holky 🙂
Dcera měla z Cutie na šroubek a ztratila hned první den. Pořád se povolují. Ale jiné na šroubek to samé, puzetu taky ztratila. A mrzí mě to, protože se mi pecičky hrozně líbí. Nebo nemáte někdo typ na nějaké, které opravdu drží?
@1eso1 jako já občas taky dotahuju, ale má to teda sakra dlouhý závit, abych si nevsimla, ze to má povolené. 🤔 🤷🏻♀️
@magicaetezzz já taky dotahuju několikrát denně. Ale až dcera půjde do školky... Nedělám si naděje, že jí vydrží 🤷
@1eso1 mnoooo tot otázka 🤷🏻♀️ Jediné pak klasické zameckove, ale ty se mi taky moc nelíbí
Cutie. Jsou tam uzasne. Mame take
@magicaetezzz přesně. Taky se mi právě nelíbí 🤦
cutie.cz malá má už druhé a naprostá spokojenost. Taktéž bílé zlato