Máme v plánu koupit v příštích dnech malému autosedacku romer kidfix sl sict.. myslíte ze bude vhodná pro 4-lete dítě drobnější postavy?
akorát máme tu s tím "poutkem" mezi nohama, ale jinak budou stejný
10. kvě 2017
Taky záleží,kolik váží,třeba naše nebude mít ve 4 letech 18kg,možná ani v první třídě ne😂a do té doby ji tam nedám. Pokud ti tam nesedí kilové,volila bych kompromis sedačku pro menší gramáže tj třeba 9-36kg.my to tak dělali u syna,když mu bylo malý vajíčko,ale neměl kila na větší sedačku
10. kvě 2017
My máme taky s tím poutkem mezi nohama. Jezdí v ní jeden sedmilety a druhý čtyřletý. Oba od tří let a jsou hubení
11. kvě 2017
náš čtyřleťák v ní jezdí 🙂 je sice vysolý, ale hodně hubený a v pohodě, sedačka je super 🙂