icon

Rano a večer...:-P

avatar

V kratsich se mi libis o 100%vic🙂

22. pro 2015
avatar

Me v dlouhych 😃 vypadas mladsi

22. pro 2015
avatar

@petule_c taky mi přijde a taková jemnější ☺

22. pro 2015
avatar

Delsi jsou lepsi ;)

22. pro 2015
avatar

delší ti sluší víc, vypadáš mladší a zeštíhluje ti to obličej 😉

22. pro 2015
avatar

Parada kplik stoji prodlouzeni? Dlouho o tom premyslim.

22. pro 2015
avatar
ajina17
autor

@faflina asi jak kde a kolik je potřeba pramenu..cena cca 8000-22000

23. pro 2015
avatar

takovejch peněz???? bože můj to asi někdo neví co s nima 😀DD

23. pro 2015
avatar

Hlasuji dle fotek víc pro dlouhé - máš krásný obličej, takže ti sedne asi cokoliv ty šťastlivče 🙂 ale jak už zde někdo psal v delších vypadáš mladší <3

27. pro 2015