Me v dlouhych 😃 vypadas mladsi
22. pro 2015
Delsi jsou lepsi ;)
22. pro 2015
delší ti sluší víc, vypadáš mladší a zeštíhluje ti to obličej 😉
22. pro 2015
Parada kplik stoji prodlouzeni? Dlouho o tom premyslim.
22. pro 2015
takovejch peněz???? bože můj to asi někdo neví co s nima 😀DD
23. pro 2015
Hlasuji dle fotek víc pro dlouhé - máš krásný obličej, takže ti sedne asi cokoliv ty šťastlivče 🙂 ale jak už zde někdo psal v delších vypadáš mladší <3
27. pro 2015

V kratsich se mi libis o 100%vic🙂