Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Není tady nějaká maminka zdravotní sestra z očního, díky.

  já tedy ne, ale moje maminka. Co potřebuješ? Třeba poradí...

  7. zář 2015
  alanys
  autor

  @kkatulka Je to trochu akutní, ale stačí třeba když jí napíšeš zítra. Potřebuju poradit, syn mě dnes nehtem píchl do oka, od té doby ukrutná bolest, oteklé víčko, popraskané žilky v oku, pořád slzí. Bolí to jak kdybych měla v oku žiletku. Pomáhá mí jen mít bu%d zavřené nebo sluneční brýle, vadí mi světlo, vidím na něj rozmazaně. Pohotovost oční máme 70 km daleko, jinak bych si dojela. zeptej se prosím maminky, jestli to přejde nebo mám si dojít k dr. a případně nějaké dostupné kapičky, jestli si mám koupit. Už mi to udělal minulý týden, ale to za pár dní odeznělo, nebylo to tak hrozné, ale tentokrát mám pocit, že mě snad rozřízl bělmo. Díky moc.

  7. zář 2015

  @alanys Moje tchýňka je oční sestřička s 30ti letou praxí. Okamžitě na pohotovost - můžeš mít pohnutou rohovku .... a to se musí léčit co nejdříve, jinak taky může být pozdě....

  7. zář 2015

  Kdybys měla nějakou oční mastičku, tak na noc a zalepit (prý je i oční septonex v masti). Ráno vyhledej očního lékaře, nemusí to být pohotovost, u nás v 10.tis. městě oční je. Nejspíš eroze rohovky, ale určitě nepodceňovat. Ona porušená rohovka hodně bolí, jako žiletka, jak píšeš (nedávno jsem se píchla listem od oleandru).

  7. zář 2015

  Je Renco koukam ze si pred dovcou uzivame obe dve .kajavcera prisla ze skolky a porad behå curat ( par kåpek) a u toho ji to na konci strasne pali.dr uz tam nebyla tak jsem nakoupila brusinky ,caje a urinal akut tusim. Za chvili bartova otevre tak tam nabehnu s moci jestli to neni na antibiotika ....v jednu odjizdime na tu dovolenou =-O

  8. zář 2015

  ja jsem dr...mas jen erozi rohovky.dej si tam mast-framykoin,septonex,azulen..a odpocivat.klidne i paralen na bolest,rohovka je nejvíce citliva cast tela.hlavnr na noc hodne masti,bez brzo spat,proste aby byla vicka zavrena a rohovka se mohla zahojit.uvidis,ze zitra to.bude uz uplne dobre nebo vyrazne lepsi.nastesti se to hoji ryhle.

  8. zář 2015
  alanys
  autor

  @santron Díky moc, skončila jsem na pohotovosti. Abraze rohovky, zánět spojivkového vaku a duhovky, seškrabávali mi rohovku, protože kus byl odchlípnutý. Mám milion kapem a mastí, monokulární kompres a klid, dovolenou jsme museli stornovat, nehojí se mi to, jak by mělo, takže každý den jezdím na převazy a rozkapávání. Na oko vůbec nevidím. Je to pech.

  9. zář 2015

  @alanys renco to je hrozny, hlavne aby se to zahojilo bez nasledku!!!! Myslim na vas....

  9. zář 2015