Holky, dáváte už dětem zimní bundy do školky? Zítra má být u nás v 10, kdy jdou ven 2 stupně. Díky
jo, už jsem dala 🙂
8. lis 2016
já už dávám dávno, i punčochy
8. lis 2016
Dcera 2r7m uz ma asi tyden, rano kdyz jdou s tatou do jesli tak je kolem 0.
8. lis 2016
Taky dávám a punčochy taky 😉
8. lis 2016
Jo. Ne tu nejteplejší, spíš tenčí a pod ni chlupatou mikinu.
8. lis 2016
Ali, zimní bundu už dávám přes měsíc (až na pár vyjímek), punčochy jsem začla dávat minulý týden. Ráno -2stupně, takže vyfasovala i zimní boty, rukavice a šálu. Řídím se aktuální teplotou a při 5st. nad nulou nosím zimní bundu i já. Natoš tak dítka. 🙂
8. lis 2016
Spíš už dám i zimní boty, dneska byly zamrzlé louže, ještě v 9h (ty ve stínu). Softhselku už nenosí 14dní.
8. lis 2016
I zimni kombinezu
8. lis 2016
My už ano