icon

Holky ještě jedna fotka....co myslíte,že to je??

avatar

přijde mi to jako impetigo

12. srp 2019
avatar

Moc děkuji 😀.

12. srp 2019
avatar

Ruce,nohy,usta ???

12. srp 2019
avatar

Nesahlo si do kopriv? U syna to takhke vypadala reakce, kdyz spadl do kopriv

12. srp 2019
avatar

Tohle syn mívá když buď spadne do kopřiv, nebo se popicha od ostružin. Vždy až druhý den...

12. srp 2019
avatar

Ruce-nohy-pusa...syn měl už víckrát. Nemá i horečky? Nebo afty?

12. srp 2019