Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
andak333
12. čer 2019
Tak máme za sebou 12 dní testování granulek od #test_profidog PROFIDOG. Testujeme zároveň i pelíšek a přiobjednali jsme si i vodítko navíjecí, na které si teda moc zvyknout nedokážeme. Jak já tak i Meggie. Ale granulky jsou výborné. Ať k nim do misky přidám cokoliv, všechno vždycky zhltne na první pokus. Je i vidět, že ve střevech je vše jak má, bobíky jsou ok :D Lepší než předtím.
Musím zatím stále jen chválit. MEggie prospívá :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
andak333
2. čer 2019
#test_profidog Další den testování granulek Profi Dog. Vypadá, že vůbec nemá Meggie hlad. Vůbec nežebrá u stolu, venku zvládá běhat (není plná a těžká). Takže zatím výborné :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
andak333
1. čer 2019
#test_profidog Včera přišel balíček, na který jsme byli moc zvědaví. První dojem, když jsem vyhrála testování pro naši Meggie, byl velké překvapení a radost. Ihned jsem šla na www.profizoo.cz a nahlédla, z kterých granulí si mohu vybrat. Balíček na sebe nenechal dlouho čekat.
Zobraz celou zprávu
andak333
31. kvě 2019
Holky, jak funguje školkovné? Odečíst si můžu 13 350 Kč na konci roku. Zajímá mě, jestli ty peníze mám šanci dostat v plné výši v dubnu(jako vrácení peněz)? Máte někdo svůj vlastní příklad, kolik vám vraceli na dani za rok školky? Děkuji :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
andak333
14. kvě 2019
Dotaz - Kolik platíte za státní školku? + jídlo zvlášť. Nejlépe Severní Čechy (Liberec). Přemýšlím, jestli se vyplatí soukromá nebo státní. Moc děkuji za odpovědi s cenami :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
andak333
15. dub 2019
Holky, nevíte jak je to s DOHODOU o pracovní činnosti ? (DPP) Mám v ní napsanou odměnu 500 Kč měsíčně, přitom budu dostávat více. Zaměstnavatel mi říká, že si toho nemám všímat, že to je jen formalita a mají to tak napsání všichni u něj ve firmě. Nemůže mě to pak poškodit až si budu dělat daňové přiznání? Děkuji za rady
Zobraz celou zprávu
andak333
18. bře 2019
Potřebuji radu ohledně daňového přiznání :slight_smile: ! Prosím nutné :slight_smile: Děkuji holky Ozvěte se mi někdo :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
andak333
25. bře 2018
Nelinka 11 fotek
andak333
29. led 2018
Máte doma někdo čističku vzduchu? Řeknete mi recenze? Jestli jste to opravdu poznaly na vzduchu a jestli stála za to apod. Děkuji
Zobraz celou zprávu
andak333
10. pro 2016 Čtené 33x

Předem děkujeme s Nelinkou za možnost testování produktu A-Derma (mycí gel 2v1).

Byla jsem strašně ráda, že mě Modrý koník vybral do testování, jelikož Nelinka jako holčička, má už od narození citlivější kůži.

Novorozenecký exém, kterého jsme se nemohly zbavit již pominul, ale zůstaly nám červená suchá místa u loktů, zápěstí, kolínek a u nártů. Přiznám se, že kortikoidy od doktorky trošku zabraly, ale nevyléčily.

1. den testování (Nelčo, musíš se usmát, budeš na internetu!!! Tak nic :grinning:)

Musím uvést první kladný poznatek, že se lahvička perfektně drží a dobře otevírá a zavírá. Tudíž nehrozí, že  by se mi vylila omylem do vany apod.  Nelča necítí žádný rozdíl, že ji myji něčím jiným, ale já už od prvního okamžiku ano.  Průhlednost mi dává dojem, že je to opravdu šetrné a ničím "nezkažené". Vůně - příjemné a  jemné aroma.

Zkoušela jsem při napouštění vany udělat trochu pěny, ale bohužel se moc nezadařilo.

Musím říct, že po prvním koupání se opravdu nic nezměnilo. Samozřejmě vím, že se ihned po prvním použití problém nevyřeší, ale jsem odhodlaná používat mycí gel dále.

Večer kontroluji Nelinku při poslední hře před spaním a všimnu si, že má úplně rudý krček :( Bála jsem se, že na tuto značku špatně zareagovala.

Trošku mě to mrzelo, ale říkám si, že si jen musí zvyknout a přece jenom je tento gel bez všeho, co by ji mohlo dráždit. 

2. den - snažíme se odstranit červené flíčky po tělě (vypadá to jako od plenky, ale není :slight_smile:)

3. - konečný den testování

Suchým místeček jsme se asi již 3.den zbavily. Byla jsem moc ráda a motivovalo mě to k používání gelu dále. Na konci testování jsme již bez červených flíčků a suchým míst. Gel používáme nadále a jsme spokojené. Nelinka si zvykla a už asi nepoužijeme jinou značku.

+ JEMNĚ VONÍ

+ SNADNÝ UZÁVĚR GELU

+ MOŽNOST POUŽITÍ I NA VLASY (které zatím nemáme :slight_smile:)

- ZABRAL PO 3.DNECH, ALE TO JE STANDARTNÍ ČEKACÍ DOBA

Děkujeme za možnost testovat tento produkt a dávám mu 98%.

Děkujeme, tým Olenočinek

#test_aderma

Čti celý článek
andak333
27. lis 2016 Čtené 25x

Průběžně hlásím, že jsme začaly koupat. Tak si počkáme na výsledky.

Zatím spokojenost, z balení jde gel krásně ,,ven,, , dobře uzavíratelné a opravdu bez aroma :slight_smile:

#test_aderma 

Čti celý článek
andak333
22. lis 2016 Čtené 34x

Tak jsem konečně vyhrála na Modrém koníkovi testování a navíc něčeho, co se mi doopravdy hodí. Jsem strašně nadšená a zvědavá, jestli mycí gel 2v1 na suchou a atopickou kůži bude fungovat.

Přišla mi sms, že mi přijde balíček. Těšila jsem se jako malá!  Rozbaluji krabici a jaké bylo mé překvapení, když k mycímu gelu byl přibalen ještě dáreček. Plastový hrneček na kávu. Jsem nadšená, protože kávu si teď dávám každé ráno (po té skoro probdělé noci s Nelinkou) a než se k ní občas dostanu, tak vystydne. Takhle jí mohu nosit s sebou a pomalu upíjet.  

Dnes se bude mycí gel zkoušet :slight_smile:

#test_aderma 

Čti celý článek