
3 / 373
sněhuláčkový věnec....
Díky za inspirace...zítra budem s dětmi tvořit 🙂
7. lis 2012
stve me ze nikde neni sablona☹
31. říj 2013
andelkaprdelka
autor@dilemma tak si jí udělej....to nebude tak složité 😉
31. říj 2013
@andelkaprdelka pro mne jo sem hotovy antitalent😀
31. říj 2013
@dilemma Dělala jsem ho loni a vločky jsem si stáhla na www.i-creative.cz, sněhulák jen kolečko, vystříhat nos a nakreslit obličej. 🙂
1. lis 2013
andelkaprdelka
autor@dilemma a nebo si to vytiskni na pc a obkresli 😉
1. lis 2013
@andelkaprdelka ja uz ty vlocky nasla a je to neco co jsme potrebovala🙂 uz se tesim az to s prdolkama slozime🙂
1. lis 2013
tak a na zítra další inspirace, mladá je marod, tak si ukrátíme dopoledne, jestli nás tem malej raubíř nechá 😀
20. lis 2013
na e-creative jsem ty samé vločky nenašla. Je to možné??
14. lis 2014
protože to není e-creative ale i-creative
14. únor 2015
už jsem vyrobila - taky se mi líbil a krásně ozdobí Markétky pokojíček 🙂