icon
3 / 373
sněhuláčkový věnec....
avatar

už jsem vyrobila - taky se mi líbil a krásně ozdobí Markétky pokojíček 🙂

31. říj 2012
avatar

Díky za inspirace...zítra budem s dětmi tvořit 🙂

7. lis 2012
avatar

stve me ze nikde neni sablona☹

31. říj 2013
avatar

@dilemma tak si jí udělej....to nebude tak složité 😉

31. říj 2013
avatar

@andelkaprdelka pro mne jo sem hotovy antitalent😀

31. říj 2013
avatar

@dilemma Dělala jsem ho loni a vločky jsem si stáhla na www.i-creative.cz, sněhulák jen kolečko, vystříhat nos a nakreslit obličej. 🙂

1. lis 2013
avatar

@hanah21 toho snehulaka bych zvladla me slo o ty vlocky☹ dekuji za tip🙂

1. lis 2013
avatar

@dilemma a nebo si to vytiskni na pc a obkresli 😉

1. lis 2013
avatar

@andelkaprdelka ja uz ty vlocky nasla a je to neco co jsme potrebovala🙂 uz se tesim az to s prdolkama slozime🙂

1. lis 2013
avatar

tak a na zítra další inspirace, mladá je marod, tak si ukrátíme dopoledne, jestli nás tem malej raubíř nechá 😀

20. lis 2013
avatar

na e-creative jsem ty samé vločky nenašla. Je to možné??

14. lis 2014
avatar

protože to není e-creative ale i-creative

14. únor 2015