
2 / 373
velmi originální "vánoční" stromeček...
andelkaprdelka
autor@saronka to je pravda....s dětmi je nepraktické skoro vše 🙂 jedině to někam přivázat 🙂
22. říj 2012
Když se začne metr nad zemí, tak v pohodě😀 Líbilo by se mi to jako adventní kalendář.
22. říj 2012
andelkaprdelka
autor@xvitk101 🙂 jojo jako adventní kalendář by to bylo super....a nebo to metr nad zemí někde upevnit 😀
22. říj 2012
ja tohle budu delat ako dekoraci do okna.uz se tesim🙂
28. říj 2012
originální určitě, ale s dětma dosti nepraktický ale i adventní kalendář by byl takový super 🙂)