icon
90 / 373
áách...už se těším na Vánoce...
avatar

nooo tak to uz hej ,,super

22. říj 2012
avatar

@basimka lepší že???....už to není takové ledové....áách...

22. říj 2012
avatar

krásně sladěný 🙂

23. říj 2012
avatar

@pacient to jo...náádherně 🙂

23. říj 2012
avatar

A hlavní rozdíl je v té vymalované zdi 🙂 Sranda.....

25. říj 2012
avatar

tak tuhle barevnou kombinaci mám letos já...-))

23. lis 2012