
90 / 373
áách...už se těším na Vánoce...
andelkaprdelka
autor@basimka lepší že???....už to není takové ledové....áách...
22. říj 2012
krásně sladěný 🙂
23. říj 2012
andelkaprdelka
autor@pacient to jo...náádherně 🙂
23. říj 2012
A hlavní rozdíl je v té vymalované zdi 🙂 Sranda.....
25. říj 2012
tak tuhle barevnou kombinaci mám letos já...-))
23. lis 2012
nooo tak to uz hej ,,super